Body Detox - oczyszczanie krwi

Dzięki badaniom naukowców brytyjskich uzyskaliśmy wiedzę, iż błona komórkowa zdrowego człowieka powinna mieć ujemny potencjał elektryczny w przedziale od 70 do 90 miliwoltów. Przy tym poziomie przyswajanie składników pokarmowych oraz wydalanie toksyn jest optymalne. Ujemny potencjał obciążonej lub uszkodzonej komórki może spaść nawet do 30 miliwoltów i wówczas przyswajanie składników pokarmowych jak i wydzielanie toksyn jest zakłócane. Taka sytuacja może nastąpić gwałtownie lub powstawać stopniowo, jako rezultat wpływu zanieczyszczonego związkami chemicznymi pożywienia, ogólnego zanieczyszczenia środowiska lub stresującego trybu życia. Prędzej czy później musi to zaowocować chorobą.

ZASTOSOWANIE W MEDYCYNIE

Komórki w procesie strzenia się tracą swoje zasoby energii. Dla prawidłowego funkcjonowania trzeba je doenergetyzować. Body Detox to przede wszystkim stymulacja, która wyzwala w naszym organiźmie zadziwiające zdolności regeneracji i odbudowy. Wzbogacona energetycznie komórka jest zdolna do szybkiej odbudowy uszkodzonych struktur, co w konsekwencji przywraca jej prawidłową biologiczną aktywność. Dzięki zabiegom oczyszczania organizmu możemy wzmocnić swój system immunologiczny i pomóc organizmowi w zwalczaniu wielu chorób zdiagnozowanych klinicznie, takich jak alergie, objawy reumatyzmu i wiele innych.
Lekarze stwierdzili, że zabiegi wspomagają odchudzanie, usuwanie trądziku i innych schorzeń skóry oraz są pomocne w zwalczaniu celulitu. Body Detox neutralizuje także skutecznie wolne rodniki, które są źródłem przedwczesnego starzenia organizmu, co uwidacznia się również w wyglądzie skóry.

wystarczy zanurzyć stopy w wodzie i włączyć urządzenie. Zakodowany program dokona terapeutycznej jonizacji wody i w konsekwencji spowoduje delikatny ruch dodatnich i ujemnych ładunków w naszym organiźnmie.

Po kilku minutach woda za zaczyna zmieniać kolor. Zjawisko to jest spowodowane w dużej mierze wydzielaniem się toksyn z organizmu. W niewielkim stopniu może ono być spowodowane również elektrolizą wody.

Simplast (jasna plama) - typowy obraz zaburzeń detoksykacji organizmu. Komórki są nieregularne i zapadnięte, co świadczy o ich małej żywotności.

Zauważalne są wyraźne zmiany. Obraz krwi prawidłowy. Krwinki są niezapadnięte, dotlenione, doenergetyzowane. Zanieczyszczenia zniknęły.