Profilaktor Jewminowa

   Profilaktor Jewminowa może być wykorzystany w ośrodkach medycznych, przedszkolach, szkołach, klubach sportowych i tam, gdzie pracują lub odpoczywają ludzie prowadzący mało aktywny tryb życia. Szczególnie potrzebny jest tym osobom, których działalność związana jest z dużym obciążeniem kręgosłupa, aby odbudować go po przeciążeniu i przygotować do jeszcze większych obciążeń. Ćwiczenia na Profilaktorze wzmacniają gorset mięśniowy kręgosłupa i pozostałych mięśni. Konstrukcja przyrządu pozwala na jego zamontowanie praktycznie w każdym mieszkaniu, co daje możliwość skutecznego wykorzystywania go przez wszystkich członków rodziny, niezależnie od wieku, masy ciała oraz stopnia przygotowania fizycznego. Najważniejsze to ścisłe przestrzeganie ćwiczeń, które dla każdego dobierane są indywidualnie przez specjalistę, odpowiednio do problemów z kręgosłupem, fazy choroby, ogólnego stanu zdrowia  i właściwości danego organizmu.

   Profilaktor Jewminowa przeznaczony jest do zapobiegania i leczenia:

- osteochondrozy odcinka szyjnego, piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa,
- początkowych form skoliozy, zapobiegania rozwojowi ciężkich form skoliozy,
- choroby Scheuermann`a - Mau`a  - skrzywień (garbów) młodzieńczych,
- różnych wad postawy,
- zapalenia korzonków rdzeniowych o różnej etiologii,
- korekcji postawy ciała, zmniejszenia wagi i kształtowania sylwetki,
- zwiększenia wzrostu u dzieci i dorosłych,
- usunięcie zmęczenia mięśni pleców i tułowia (szczególnie u osób prowadzących pasywny tryb życia),
- polepszenia rozwoju ogólnofizycznego i wzmocnienia różnych grup mięśni.

   Korzystając z terapii manualnej (chiropraktyki) możemy zlikwidować bóle kręgosłupa, zespoły bólowe pochodzenia korzeniowego, bóle naczyniowo-ruchowe oraz zapalne, bóle po urazach i operacjach. Jednakże jest to dopiero początek drogi prowadzącej do wyleczenia. W celu zapobiegnięcia nawrotom problemów z kręgosłupem proponuję Państwu alternatywną metodę oraz Profilaktor Jewminowa.

   Dla indywidualnej rehabilitacji domowej mozna u nas zakupić ze szkoleniem Profilaktor Jewminowa.

   Nasza firma wyraża wdzięczność centrum leczenia i rehabilitacji kręgosłupa w Krakowie za wprowadzenie metody Jewminowa do Polski.