BIOMEDIS - Rezonans Magnetyczny    -  Terapia   Domowa

                                                                                                                                                                 

                                                          BIOMEDIS M          NOWOŚĆ SMART LIFE                                                                        

Zgodnie z zaleceniami metodyki liczba MoH 2000/47 Terapia biorezonansowej jest wskazany do stosowania w:

BIOMEDIS możliwości:

 

PRZYGOTOWANIA
Główne zalety urządzenia inteligentnego życia nad innymi urządzeniami:
1) Poprawa specyfikacje, które bezpośrednio wpływają na skuteczność urządzenia, poprawiając ją i umożliwiając naszym pacjentom, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki w leczeniu, a mianowicie:

Lepsze dane techniczne wskazują, że urządzenie pozwala szybko, dokładnie i skutecznie rozwiązywać ich problemy zdrowotne.

2) Jakość:

3) Komfort użytkowania:

Cały system programowania   jest wykonywane bezpośrednio w urządzeniu. Przyrząd ponad 4.600 programy i systemy stosowane w leczeniu i profilaktyce odmłodzenia.

www.domlechenie.com

 

 Program «Terapia 8.0» nie wymaga instalacji na komputerze: wystarczy włożyć Flash programator do portu USB i rozpocząć pracę! Pozwala na stworzenie nowego programu leczenia, za pomocą częstotliwości w danym zakresie i dostosowanie czasu które mogą być przechowywane w jednym lub innym odcinku "Księdze programów terapeutycznych" i używane wielokrotnie. Baza danych zawiera około 3000 programów do wyboru programów leczenia w niemal każdej choroby. - See more at: http://deta-elis.in.ua/products/97-programmnoe-obespechenie#sthash.eMaRsVoH.dpuf